fbpx

Çekici ve belirgin gözler son yılların en popüler güzellik trendlerinden biri. Peki nasıl bu kadar popüler olduğunu hatırlıyor musunuz? Özellikle Kylie Jenner, Bella Hadid gibi süper modellerde gördüğümüz Fox Eyes uygulamasının gözleri ön plana çıkararak yüze çarpıcı ve çekici bir ifade verdiği keşfedildi. Siz de bu ifadeyi kimi zaman Instagram efektleriyle kimi zaman farklı makyaj tekniklerini deneyerek yakalamaya çalışmış olabilirsiniz. Ama sonuç, asla hayal ettiğiniz gibi olmayacaktır çünkü işin sırrı Cat Eyes (Badem Göz) işleminde gizli.

 

Fox Eyes Nedir?

Badem gözlere sahip olmak için Fransız askı ipleri yardımıyla kaşın hafifçe yukarı doğru çekilmesidir. Bu işlem bakışlara etkileyicilik katarak daha çekici bir görünüm sunar. Ayrıca Bella Eyes veya Cat Eyes olarak da bilinir.

Bella Hadid gözleri bella eyes (fox eyes - cat eyes - badem göz) uygulaması yapılı

Fox Eyes nasıl uygulanır?

İşlem öncesinde uygulama alanlarına lokal anestezi uygulanır. Lokal anestezi uygulandığı için işlem esnasında herhangi bir acı hissedilmez. Daha sonrasında Fransız askı ipleriyle kaşlar yukarıya doğru gerdirilir. İpler dışarıdan belli olmaz, bu nedenle kimse işlem yaptırdığınızı anlamayacaktır. İşlem süresi yaklaşık olarak 30-40 dakika sürmektedir. Uygulama sonrasında günlük yaşamınıza kolayca geri dönebilirsiniz.

Fox Eyes kalıcı mıdır?

Cat Eyes uygulaması 1.5-2 yıla kadar kalıcıdır.

Cat Eyes işlemi zararlı mıdır?

Bella Eyes estetiğinde Fransız askı ipleri kullanılmaktadır. Bu iplerin dışı silikondan, içi ise polyesterden yapıldığı için herhangi bir zararı yoktur.

Cat Eyes (Badem Göz) işlemi kimlere uygulanabilir?

 • Ameliyatsız bir şekilde çekici bakışlara sahip olmak isteyen,
 • Kaş düşüklüğü şikayeti olan,
 • 18 yaşından büyük kişilere uygulanabilir.

Siz de çekici ve badem gözlere sahip olmak istiyorsanız Fox Eyes uygulaması hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz

Konsültasyon ve
Analiz   Mesaj Gönder
   Canlı Destek
   Scan the code
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?