fbpx

Aynaya her baktığınızda seyrelen saçlarınızı görmekten, kelleşen alanlarınızın gün geçtikçe genişlediğini fark etmekten bıktınız, öyle değil mi? Kellik, bir süre sonra yalnızca fiziksel görünüşünüzü değil, psikolojinizi de etkilemeye başlayabilir. Kendinizi olduğunuzdan daha yaşlı hissetmenize ve özgüveninizi kaybetmenize yol açabilir. Ancak ümitsizliğe kapılmayın! Kellik sorununda devrim niteliğinde bir çözümümüz var; Regenera Activa!

 

Regenera Activa nasıl uygulanır?

Öncelikle işlemin yapılacağı bölge dezenfekte edilerek lokal anestezi uygulanır. Punch biyopsi yardımıyla bu bölgeden doku örnekleri ve saç kökleri alınır. Genellikle saç köklerinin daha güçlü olduğu ense bölgesi tercih edilir. Alınan saç kökleri cihazın içine yerleştirilir. İşlemden geçen saç kökleri özel olarak bir süspansiyona dönüştürülür ve şırınga yardımıyla hastanın kafa derisine enjekte edilir.

 

Regenera Activa kalıcı mıdır?

Kişinin kendi saç hücrelerini kullanarak saç kaybıyla mücadele eder. Dökülmeyen saç dokuları tedavide kullanıldığı için kalıcı sonuç elde edilir.

 

 

Regenera Activa saç ekimine alternatif midir?

Saç ekimine bir alternatif değil; onun destekleyicisi bir yöntemdir. Saç ekim operasyonundan sonra uygulanması tavsiye edilir. Ekilen saçların daha hızlı çıkmasını sağlar ve iyileşme sürecini hızlandırır.

Siz de saçlarınızı Otolog Mikro Greft ile güçlendirmek için şimdi bizimle iletişime geçin!

Ücretsiz

Konsültasyon ve
Analiz   Mesaj Gönder
   Canlı Destek
   Scan the code
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?