Yeni saçlara kavuşmak için var olan saçlarınıza veda etmenize gerek yok! Uzun saçlarınızdan vazgeçmek istemeyebilir veya çevrenizdeki kişilerin operasyon geçirdiğinizi anlamamalarını isteyebilirsiniz. Eğer siz de tıraşsız saç ekimi düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz!

 

Tıraşsız saç ekimi nasıl yapılır?

DHI yönetimi, Choi pen kullanılarak gerçekleştirilen bir tekniktir. Choi pen, sık ve dar alanlarda saç ekimi yapılmasına olanak sağlar. Bu işlemde yalnızca donör alanına tıraş yapılır. Donör alanı olarak ense bölgesi kullanıldığı için uzun saçlarla kolayca kamufle edilir. Bu sayede saç kaybı yaşanan alanlara ekim yapılırken tüm saçlarınızı tıraş etmenize gerek kalmaz. Kadınlarda saç ekimi için genellikle DHI tekniğiyle birlikte uygulanmaktadır.

 

 

Tıraşsız Saç Ekiminin Avantajları

 • Uzun saçlarınızdan vazgeçmek zorunda kalmazsınız.
 • Operasyon geçirdiğiniz belli olmadığı için sosyal yaşamınıza hızla geri dönebilirsiniz.
 • Ekilen greft sayısı az olacağı için iyileşme süreci de bir o kadar kısadır.

 

Saç ekimi yaptırdığınız anlaşılır mı?

Kadınlarda saç ekimi işlemi geride belirgin iz bırakmayacak şekilde uygulanıyor. Çünkü donör alanı olarak seçilen başın arkasındaki bölge, uzun saçlarla kamufle edilebilmektedir.  Özellikle kadınların sıkça tercih ettiği bu yöntem sayesinde, sosyal yaşamınız etkilenmez ve çoğu kişi operasyon geçirdiğinizi bile fark etmez.

Kimse operasyon geçirdiğimi fark etmesin ve saçlarım tıraş edilmesin diyorsanız, DHI saç ekimi tam size göre. Ücretsiz konsültasyon için randevunuzu hemen alın.

Ücretsiz

Konsültasyon ve
Analiz

   Tıraşsız Saç Ekimi

   Sıkça Sorulan Sorular

   Tıraşsız saç ekimini kimler tercih etmelidir?

   Uzun saçlı hastalar ve özellikle kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Siz de operasyon sonrasında kısa saç kullanmak istemiyorsanız tıraşsız saç ekim yöntemiyle yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

   Kadınlarda saç ekimi nasıl yapılır?

   Tercihen DHI yöntemiyle tıraşsız olarak yapılmaktadır. Hatta uzun saçlı erkeklerde de bu yöntem kullanılmaktadır. Çünkü genelde hasta saçının kesilmesini ve kısalmasını tercih etmemektedir.

   Tıraşsız saç ekimi kaç saat sürer?

   Ekim yapılacak alana ve greft sayısına göre depşmektedir. Ama yaklaşık olarak 3-7 saat arasında sürebildiğini söyleyebiliriz. Operasyon sonrasında hasta taburcu olur ve evine gidebilir.

   Ne zaman sonuç alınır?

   6-8 ay arasında sonuçlar gözlenmeye başlar ancak en iyi sonucun alınması 1 yılı bulabilir.

   Tıraşsız saç ekim fiyatı ne kadar?

   Tıraşsız DHI tekniğiyle saç ektirmek isteyen kadınlara ve uzun saçlı hastalarımıza genel bir fiyat sunabilmek çok zor. Çünkü saç ekiminde fiyatlar hastanın kelleşen bölgesine ve ekim yapılacak greft sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle hastalarımıza verdiğimiz fiyatlar kişiye özeldir. Hemen siz de durumunuzu uzmanlarımız tarafından ücretsiz analiz ettirerek size özel fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

   Fiyat Al