BURUN DOLGUSU

Hemen hemen herkesin burun yapısında değiştirmek istediği ufak noktalar vardır. Kimileri kemersiz düz bir buruna sahip olmak isterken kimileri ise kalkık bir burun ucuna sahip olmayı ister. Fakat cerrahi işlemlerden çekineme, ameliyat korkusu gibi nedenlerden dolayı bu istek bir hayal olarak kalır. Ancak Burun Dolgusu sayesinde ufak dokunuşlarla büyük farklar yaratmak mümkün, hem de ameliyata gerek kalmadan!

Burun Dolgusu Nasıl Uygulanır?

İşlemden önce anestezik krem sürülerek bölge uyuşturulur. Yaklaşık 25-30 dakika kremin etki etmesi beklenir. Hemen ardından hyalüronik asit kullanılarak dolgu uygulaması yapılır. İşlem süresi de oldukça kısadır. 10-15 dakika içerisinde tamamlanır. Toplamda yaklaşık olarak 45 dakika süren işlemin hemen ardından hasta günlük yaşamına geri dönebilir.İşlemden önce anestezik krem sürülerek bölge uyuşturulur. Yaklaşık 25-30 dakika kremin etki etmesi beklenir. Hemen ardından hyalüronik asit kullanılarak dolgu uygulaması yapılır. İşlem süresi de oldukça kısadır. 10-15 dakika içerisinde tamamlanır. Toplamda yaklaşık olarak 45 dakika süren işlemin hemen ardından hasta günlük yaşamına geri dönebilir.

Bu İşlem İçin Fiyat Al


  Burun Dolgusu Kime
  Uygulanır?

  Burun ucu düşük, 

  Burun eğrilikleri olan,

  Burun kanatları geniş,

  Kemerli burun yapısına sahip,

  Asimetrik sorunları olan hastalara uygulanabilmektedir.

  Burun Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

  Cerrahi müdahaleye gerek yoktur.

  Ufak dokunuşlar yeterlidir.

  Şekil bozukluğu deltilir.

  Simetrik bir görünüm kazanılır.

  Lokal anestezi uygulandığı için ağrısızdır.

  Burun Dolgusu Ne kadar Kalıcıdır?

  Cerrahi bir işlem olmadığı için ömür boyu kalıcılığı yoktur. Kalıcılık süresi uygulanan dolgu miktarına ve hastaya göre değişkenlik göstermektedir. Yaklaşık olarak 12 – 18 ay kalıcıdır.

  Burun Dolgusu Etkisi Ne Zaman Görülür?

  İşlemin hemen ardından dolgu burun yapısına uyum saplamaya başlar. Bu uyum süresi 3 gün kadar sürebilir. Ardından, buruna verilen şekil tam olarak ortaya çıkmaya başlar. 1 hafta içerisinde burunun dolgusunun etkisi görülmeye başlanır.

  Sizi Arayalım ÜCRETSİZ Ön Muayene Randevusu


   Mesaj Gönder
   1
   Canlı Destek
   Scan the code
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?