DOLGU UYGULAMALARI

Dolgu Uygulamaları

BOYUN GIDI DOLGUSU

PB Serum içerisinde, lipaz ve hyaluronidaz olmak üzere 3 tane enzim bulunur.

ŞAKAK DOLGUSU

Şakak bölgesi, güzelleşmek isterken en çok göz ardı edilen bölgelerden biridir. Genelde kadınlar tarafında saçlarla kamufle edilen bu bölge, zamanla çukurlaşır ve sarkmalara neden olur.

BURUN DOLGUSU

Hemen hemen herkesin burun yapısında değiştirmek istediği ufak noktalar vardır. Kimileri kemersiz düz bir buruna sahip olmak isterken kimileri ise kalkık bir burun ucuna sahip olmayı ister. Fakat cerrahi işlemlerden çekinme, ameliyat korkusu gibi nedenlerden dolayı bu istek bir hayal olarak kalır. Ancak burun dolgusu sayesinde ufak dokunuşlarla büyük farklar yaratmak mümkün, hem de ameliyata gerek kalmadan!

GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

Işıltı dolu bakışların sırrı Göz Altı Işık Dolgusu! Göz altı ışık dolgusunun içeriğinde bulunan Hyalüronik Asit sayesinde kırışıklıklar ve morluklar giderilir, çukur alanların tekrar hacim kazanması sağlanır.

YANAK DOLGUSU

Yaşlanmaya bağlı olarak yüzümüzde pek çok değişiklik meydana gelir. Yanaklar çukurlaşır, hacmini kaybeder ve ince kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bir zaman sonra bu görünüm olduğunuzdan daha yaşlı hissetmenize sebep olur. Ancak endişelenmeyin, yeniden dolgun ve sağlıklı görünen yanaklara Yanak Dolgusu ile kavuşabilirsiniz

ELMACIK KEMİĞİ DOLGUSU

Yaşlanmaya bağlı olarak cildimizde pek çok değişim yaşanır. Kırışıklıkların artması, göz altı çukurlarının oluşması en fark edilir etkileridir. Peki, elmacık kemiklerinin de dolgunluğunu kaybettiğini daha önceden fark etmiş miydiniz? Fark ettiyseniz çözüm Elmacık Kemiği Dolgusunda!

ÇENE (JAWLİNE) DOLGUSU

Çene (Jawline) Dolgusu ile belirgin hatlara, çekici bir yüze kavuşun!

YÜZ VE DUDAK DOLGUSU

Aynaya her baktığınız alnınızdaki ince çizgiler, burun bölgesindeki kırışıklıklar gözünüze çarpıyorsa yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmanın zamanı gelmiş demektir. Tam da bu noktada ihtiyacınız olan şey Yüz Dolgusu veya Dudak Dolgusu olabilir.

Sizi Arayalım ÜCRETSİZ Ön Muayene Randevusu


  Mesaj Gönder
  1
  Canlı Destek
  Scan the code
  Merhaba 👋
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?