SCHWARZY

Schwarzy ile 30 dakikada 30.000 mekik etkisi!

Fiziksel aktivite, bütünsel sağlık kavramının merkezini oluşturur. Gerek bedenimiz gerekse zihnimiz kendisini yenilemek ve geliştirmek için harekete ihtiyaç duyar. Düzenli yapılan spor ve egzersizin; kasların hacimsel büyümesinden kas ağrılarını ortadan kaldırmaya, kemik sağlığını güçlendirmeden kalp krizi riskini azaltmaya kadar pek çok faydası vardır. Ancak baktığımızda, her yaşta dinç kalmak ve fit bir vücuda sahip olmak için spor ve egzersiz yapan kişilerin bunu istikrarlı bir biçimde sürdürme konusunda zorlandıklarını görürüz. Öte yandan özellikle vücudunun belirli noktalarında biriken yağlardan veya fazla kilolarından yakınan, düzenli spor yapmalarına rağmen istediği sonucu alamayan kişilerin sayısı da oldukça fazladır.

Peki bu durumun önüne geçecek bir tedavi protokolü yok mu derseniz, cevabı; Schwarzy!

Schwarzy Nedir?

Schwarzy, yağ yakma, güç ve kas geliştirme amaçlarıyla kullanılabilen özel bir teknolojiyi ifade eder. Cihazın temel prensibi nöromüsküler stimülasyon aracılığıyla yağ azaltmadır. Schwarzy, kas dokularını uyararak harekete geçirir ve hedeflenen bölgede yağ yakımı, güç kazanma ya da kas geliştirme sağlar.

Bu İşlem İçin Fiyat Al


  Schwarzy Kaç Seans Uygulanır?

  Bölgesel zayıflamaya inovatif bir çözüm sunan Schwarzy, seanslar halinde uygulanır ve kişilere istedikleri vücut formuna sahip olma imkanı sunar. Schwarzy, yağ yakımını tetikleyerek daha hızlı sonuç almanızı sağlayan özel bir teknolojiye sahiptir.

  Schwarzy Etkili midir?

  Schwarzy 30 dakikada 35.000 mekik etkisi sağlar! Çoğu insanın haftalar, aylar ve yıllar boyunca uğraştığı bölgesel zayıflama Schwary ile mümkün hale geliyor.

  Schwarzy Avantajları Nelerdir?

  Schwarzy cihazını diğerlerinden ayıran başlıca özellikler arasında; fonksiyonel manyetik stimülasyon alanı (TOP-FMS) kullanması gelmektedir.

  FMS (Fokuslu Manyetik Stimülaston)

  Derin Kas Stimülasyonu İçin Supramaksimal Kasılmalar (2.5 tesla)

  Yağ hücrelerinde yoğun Lipoliz, dokusuna zarar verir

  Yağda istenen bir azalmayı sağlayan adiposit hasarını takiben apoptoz.

  Hızlı sinir ve lif çevredeki yağ kasılmalarının stresinden dolayı kas knalılaşması.

  Schwarzy Kimlere Uygulanır?

  Schwarzy, son derece acısız ve konforlu bir uygulamadır. Bu nedenle acı eşiği düşük kişiler de dahil olmak üzere hızlı sürede etkili sonuçlar sunar.Schwarzy, üç farklı modda çalışılabilir.

  Yağ Azaltma - Aerobik:

  Egzersize yeterli vakit ayıramayan kişiler için ideal başlangıç modudur. Yağların uyarılması amaçlanır, genellikle ilk seanslarda tercih edilmektedir.

  Şekillendirme:

  Spor yapan ancak hedeflediği vücut sahip olamayan kişiler için  kas tetikleme modu kullanılır. Kas gelişimini hızlandırır.

  Güç:

  Yağ yakımı ve kas gelişimi başlayan kişilerde kasların hüçlenmesini sağlamak için bu mod kullanılır. Aynı zamanda yoğun spor yaptığı halde sonuç alamayan kişiler için doğrudan güç modu seçilebilir.

  Schwarzy Kimlere Uygulanmaz?

  Schwarzy, yüksek güvenlik sağlayan bir uygulamadır ancak düğer medikal  cihazlarda olduğu gibi bazı kişiler için uygulaması tavsiye edilmez. Aşağıda Schwarzy uygulamasının yapılamayacağı kişileri inceleyebilirsiniz:

  Hamile ve emziren anneler,

  Kalp pili takanlar,

  Uygulama alanında açık yara veya enfeksiyon bulunan kişiler,

  Şiddetli varis ve damar iltigabı bulunan kişiler.

  Sizi Arayalım ÜCRETSİZ Ön Muayene Randevusu


   Mesaj Gönder
   1
   Canlı Destek
   Scan the code
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?