YÜZ GENÇLEŞTİRME

PLEXR

Göz kapağı estetiği; göz kapağı derisinde artış, göz kapağı düşüklüğü ve göz çevresindeki kırışıklıkların belirginleşmesi gibi değişiklikler nedeniyle uygulanmaktadır.

ULTHERA (ULTHERAPY)

Cerrahi olmayan, enjeksiyonsuz, medikal estetik uygulamalarındaki son gelişmelerden biridir. Cerrahi olmayan yüz asma yöntemi olan Ultherapy ile zamanın ve yerçekiminin cildinizde yarattığı tahribatı önlemek mümkün.

KAŞ KALDIRMA

Kaş kaldırma alın germe olarak da bilinmektedir. Alın boyunca yatay olarak gelişen kırışıklık çizgilerinin yanı sıra burun kökünde gözler arasında oluşan kırışıklık çizgilerini azaltmaktadır.

BADEM GÖZ ( FOX EYES )

Gözün dış kenarının yukarı doğru çekik olduğu badem gözler, daha iri ve büyük yapıdadır. Badem göz estetiği yaptıran kadın ve erkekler, daha sağlıklı, genç, alımlı ve çekici bakışlara sahip olur.

FRAKSİYONEL LAZER

Bu tedavi yaklaşımlarından bir tanesi olan fraksiyonel lazer; ciltte yaşlanma, lekelenme, çatlak gibi farklı sorunların başarıyla tedavi edilebilmesine olanak sağlar.

ÖRÜMCEK AĞI ESTETİĞİ

yüz bölgesinde yaşlılığa bağlı olarak oluşan sarkma, kırışıklık ve çizgi oluşumunu gidermek için uygulanan bir işlemdir

FRANSIZ ASKISI

Ameliyat yapılmaksızın cilt altına yerleştirilen, polyester ve insan cildiyle uyumlu silikon içeriğine sahip esnek iplerin kullanılması yoluyla yüzün çene bölgesinde yer alan sarkık ve kırışık derinin kulak hizasına doğru gerdirilmesi yoluyla estetik bir görünümün kazandırıldığı bir yöntemdir.

Sizi Arayalım ÜCRETSİZ Ön Muayene Randevusu


  Mesaj Gönder
  1
  Canlı Destek
  Scan the code
  Merhaba 👋
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?