DİŞ ETİ ESTETİĞİ (GUMMY SMİLE)

Diş etlerinin olduğundan fazla görünmesi özellikle gülerken ve konuşurken meydana gelir. Gülüşünüzü gizlemek için elinizde ağzınızı kapatmak zorunda kalmış, konuşurken sürekli diş etlerinin kötü göründüğünü düşündüğünüz için rahatsız olmuş olabilirsiniz. Artık gülüşünüzü gizlemenize gerek yok. Diş Eti Estetiği (Gummy Smile) ile gülüşünüzü özgür bırakın.

Diş Eti Estetiği (Gummy Smile) Nedir?

Gülümserken veya konuşurken diş etleri fazla büyük gözüken hastalara uygulanan bir botoks tedavisidir. Gülüşü sağlayan ve fazla çalışan kaslar, botoks uygulanarak bloklanır. Bu sayede gülümseme veya konuşma esnasında üst dudağın aşırı hareketi kısıtlanmış olur.

Diş Eti Estetiği (Gummy Smile) Faydaları Nelerdir?

Diş etlerinin normal ölçüde görünmesini sağlar.

Düzgün bir gülüşe kavuşulur.

Yüz  kaslarına işlem yapılmadığı için surat ifadesinde herhangi bir değişiklik yanmaz.

Anestezik krem sürüldüğü için acı hissedilmez.

Bu İşlem İçin Fiyat Al


  Diş Eti Estetiği (Gummy Smile) Nasıl Uygulanır?

  Botoks, çok ince uçlu iğneler yardımıyla burun deliklerinin yan taraflarına uygulanır. İşlem öncesinde anestezik krem sürüldüğü için acı veya ağrı hissedilmez.

  Diş Eti Estetiği (Gummy Smile) Etkisi Ne Zaman Görülür?

  Botoks uygulamalarında işlemin etkisini göstermesi birkaç günü bulur. 3-4 gün sonrasında botoks kas içinde çalışmaya başlar ve Diş Eti Estetiğinin etkileri görülmeye başlanır.

  Diş Eti Estetiği (Gummy Smile) Etkisi Ne Kadar Sürer?

  Yaklaşık olarak 4-6 ay arasında etkili olmaktadır. 6. Aydan sonra enjekte edilen botulinum toksini eridiği için etkisini kaybeder. Etkisini kaybettikten sonra tekrar botoks işlemi yaptırılabilir.

  Sizi Arayalım ÜCRETSİZ Ön Muayene Randevusu


   Mesaj Gönder
   1
   Canlı Destek
   Scan the code
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?