BADEM GÖZ (FOX EYES)

Çekici ve belirgin gözler son yılların en popüler güzellik trendlerinden biri. Peki nasıl bu kadar popüler olduğunu hatırlıyor musunuz? Özellikle Kylie Jenner, Bella Hadid gibi süper modellerde gördüğümüz Fox Eyes uygulamasının gözleri ön plana çıkararak yüze çarpıcı ve çekici bir ifade verdiği keşfedildi. Siz de bu ifadeyi kimi zaman Instagram efektleriyle kimi zaman farklı makyaj tekniklerini deneyerek yakalamaya çalışmış olabilirsiniz. Ama sonuç, asla hayal ettiğiniz gibi olmayacaktır çünkü işin sırrı Cat Eyes (Badem Göz) işleminde gizli.

Fox Eyes Nedir?

Badem gözllere sahip olmak için Fransız askısı ipleri yardımıyla kaşın hafifçe yukarı doğru çekilmesidir. Bu işlem bakışlara etkileyicilik katarak daha çekici bir görünüm sunar.Ayrıca Bella Eyes veya Cat Eyes olarak da bilinir.

Fox Eyes Nasıl Uygulanır?

İşlem öncesinde uygulama alanlarında lokal anestezi uygulanır. Lokal anestezi uygulandığı için işlem esnasında herhangi bir acı hissedilmez. Daha sonrasında Fransız askı ipleriyle kaşlar yukarıya doğru gerdirilir. İpler dışarıdan belli olmaz, bu nedenle kimse işlem yaptırdığınız anlamayacaktır. İşlem süresi yaklaşık olarak 30-40 dakika sürmektedir. Uygulama sonrasında günlük yaşamınıza kolayca geri dönebilirsiniz.

Bu İşlem İçin Fiyat Al


  Cat Eyes İşlemi zararlı mıdır?

  Bella Eyes estetiği Fransız askı ipleri kullanılmaktadır bu iplerin dışı silikondan, içi ise polyesterden yapıldığı için herhangi bir zararı yoktur.

  Fox Eyes Kalıcı mıdır?

  Cat Eyes uygulaması 1.5 – 2 yıla kadar kalıcıdır.

  Cat Eyes ( Badem Göz ) İşlemi Kimlere Uygulanabilir?

   Ameliyatsız bir şekilde çekici bakışlara sahip olmak isteyen,

   Kaş düşüklüğü şikayeti olan,

   18 Yaşından büyük kişilere uygulanabilir.

  Sizi Arayalım ÜCRETSİZ Ön Muayene Randevusu


   Mesaj Gönder
   1
   Canlı Destek
   Scan the code
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?