YANAK DOLGUSU

Yaşlanmaya bağlı olarak yüzümüzde pek çok değişiklik meydana gelir. Yanaklar çukurlaşır, hacmini kaybeder ve ince kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bir zaman sonra bu görünüm olduğunuzdan daha yaşlı hissetmenize sebep olur. Ancak endişelenmeyin, yeniden dolgun ve sağlıklı görünen yanaklara Yanak Dolgusu ile kavuşabilirsiniz.

Yanak Dolgusu Nedir?

Yaşlanmaya bağlı olarak ciltteki kolajen üretimi azalır. Bunu bir sonuç olarak dolgun ve genç görünen  bir yüz, zamanla daha yaşlı, hacmini kaybetmiş bir cilde dönüşür. İçeriğinde yer alan Hyaluronik asit ile cilde tekrar kaybettiği hacmi kazandırır.

Yüz hatlarını belirginleştirir.

Daha genç görünüm sağlar.

İnce çizgiler doldurulur.

Lifting etkisi sağlar.

Yanak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

İşlem öncesinde uygulama bölgesine anestezi kremi sürülerek uyuşturulur. Hyalüronik asit, enjektörler yardımıyla cilt altına uygulanır. Yaklaşık 15 dakika süren işlem sayesinde yanak bölgesi dolgunlaştırılır, liftin etkisi yaratılarak yüzün daha sıkı ve canlı görünmesi sağlanır.

Bu İşlem İçin Fiyat Al


  Yanak Dolgusu Kimlere Uygulanır?

  Yanak bölgesin belirgin olmayanlar,

  Yanak bölgesi çukurlaşmış, 

  İnce çizgileri olan, 

  Yanakları sarkık ve kırışık olan kişilere uygulanabilir.

  Yanak Dolgusu Ne Kadar Kalıcıdır?

  Yaklaşık olarak 6 – 8 ay etkilidir.

  Yanak Dolgusu Yaptırdıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

  İşlemden hemen sonra hasta günlük yaşamına geri dönebilir. Buz uygulaması yapılarak kızarıklık oluşmasının önüne geçilebilir. Birkaç saat boyunca hasta başını aşağıya doğru eğmemeli, gün içerisinde spor yapmaktan kaçınılmalıdır.

  Sizi Arayalım ÜCRETSİZ Ön Muayene Randevusu


   Mesaj Gönder
   1
   Canlı Destek
   Scan the code
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?