fbpx

PB Serum içerisinde, lipaz ve hyaluronidaz olmak üzere 3 tane enzim bulunur.

 

PB Serum nedir?

PB Serumu oluşturan aktif maddeler enzimlerdir. Enzimler sağlıklı bir insanın biyolojik sisteminin bir parçasıdır ve gerektiği yerde vücudu yeniden inşa edebildiği gibi onarır ve gençleştirir. Bununla birlikte enzimler en basit anlamda hücredeki binlerce reaksiyonu kontrol etmekten sorumlu etkili hücresel katalizörlerdir.

PB Serum ise İspanyol kökenli bir ilaçtır ve sadece enzim tedavisinde değil daha birçok hastalığın tedavisinde etkilidir.

 

 

PB Serum etkileri nelerdir?

 • Cildi yeniler
 • Leke izlerini yok eder
 • Kolajen üretimini arttırır
 • Kırışıklıkların önüne geçer
 • Cilde esneklik ve parlaklık kazandırır
 • Cildi gençleştirir

Bu problemlerde PB Serum ürünlerinin değişik formları tercih edilir. Hangi formun, hangi seansta kullanılaca­ğını doktorunuz tedavinin gelişimine göre dokuyu değerlendirerek karar verir.

 

PB Serum çeşitleri nelerdir?

PB Serum tedavisinin tedavi edilecek duruma göre seçilen 3 farklı çeşidi vardır. Tüm ürünlerde içerik aynı olmakla birlikte, içerdikleri enzim konsantrasyonuna göre HIGH, MEDIUM ve LOW olmak üzere 3 PB Serum tipi vardır.

PB Serum HIGH

Kolajenaz enziminin daha yüksek miktarda bulunduran bu formu daha çok yara, yanık ve akne gibi çeşitli izlerin tedavisinde kullanılır. Ayrıca selülit tedavisinde ciltte portakal kabuğu benzeri çöküntülü bir görünüm yaratan bantların tedavisinde cilt yüzeyini pürüzsüzleştirmek için kullanılır.

PB Serum MEDIUM

Medium türü daha çok miktarda lipaz enzimi içerdiğinden, yağ dokusunun azaltılması/küçültülmesi istendiğinde tercih edilir. Gıdı eritme, kol, bacak ve karın bölgesindeki fazla yağların azaltılmasında gerek tek başına, gerekse diğer bölgesel incelme sağlayan teknolojilerle bir arada kullanıldığında oldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

PB Serum LOW

Bu çeşidinde her 3 enzim eşit oranda bulunmaktadır. Özellikle gözaltı torbalarının tedavisinde en çok tercih edilen PB Serum low, aynı zamanda boyun, dizüstü ve kol içi sarkmalarda cildi sıkılaştırmak, yenilemek için kullanılan bir üründür.

Ücretsiz

Konsültasyon ve
Analiz   Mesaj Gönder
   Canlı Destek
   Scan the code
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?