Dr.Erol Bulut

Aslen Trabzon doğumlu olan Erol Bulut ilk ve orta öğrenimini Trabzon’da birincilikle bitirdikten sonra İstanbul’a gelerek fen lisesinde eğitimine devam etmiştir.Lise eğitiminin ardından İstanbul Tıp Fakültesine girmiş ve buradaki tıp eğitimini bitirdikten sonra aynı fakültenin Halk Sağlığı ve Koruyucu Hekimlik ABD da iş sağlığı , çevre sağlığı ,sağlık politikaları alanlarında araştırmalar yürütmüş, işyeri hekimliği yapmıştır. 4 yıl süren akademik çalışmalar sonrasında 2000 yılında üniversiteden ayrılan Dr Erol Bulut bir süre özel bir hastanenin acil ve travmatoloji bölümünde hizmet vermiştir. Ayrıca özel sağlık sektöründe çeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır.Bu dönemde cerrahi olmayan kozmetik ve estetik uygulamalarla ilgilenmeye başlamış olup, 2005 yılında Sağlık Bakanlığının Medikal Estetik Uygulama sertifikasyon programına katılmıştır ve başarıyla tamamlamıştır. Ardından sayısız workshop,kongre,araştırma ve eğitimler sonucunda bu alanda hizmet vermeye başlamıştır. Dr Erol Bulut ayrıca Sağlık Bakanlığı Mezoterapi Uygulama Sertifikası ve Ozon Tedavileri Uygulama sertifikaları sahibidir.2005 den beri medikal estetik ve kozmetik çalışmalarını sürdüren Dr Erol Bulut 2020 yılı itibariyle İstanbul Bakırköy’de kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Mezoterapi, botoks ,dolgu, PRP, cilt yenileme, medikal cilt bakımları, kimyasal peeling, lazer tedavileri, akne ve leke tedavileri, hifu, rf microneedle , plasma tedavileri, ip askı yöntemleri başlıca uygulamalarıdır .Yüzdeki sarkma ve gevşekliklerin, kırışıklıkların azaltılması, cildin daha nemli,parlak ve sağlıklı hale getirilmesi için uygulamalar yapmaktadır. Ayrıca yüzün estetik bir görünüme kavuşması için volüm kaybı olan alanların dolguyla şekillendirilmesi, dudakların hacim ve volüm kaybının giderilmesi çalışma alanlarıdır.

Eğitim

İstanbul Tıp Fakültesi

İş Tecrübesi

1.1997-2000 İstanbul tıp fakültesi Halk sağlığı A.B.D. araştırma gorevlisi olarak çalıştım.

2. 2002-2012 özel bir hastanede acil sorumlu hekimliği, ambulans hekimliği, dış ilişkiler ve tanıtım müdürlüğü, estetik merkezi müdürlüğü görevleri yürüttüm.

3. 2015-2020 yılları arasında özel bir estetik merkezinde aktif mesul müdürlük yaptım ve estetik işlemleri yürüttüm.

4.2021 den beri Bakırköy’de kendi muayenehanemde medikal estetikle ilgileniyorum. Aynı zamanda parttime olara özel cinik polikliniğinde medikal estetik işlemler yapmaktayım.

Sertifikalar

1.medikal estetik uygulama

2.mezoterapi uygulama

3.ozon uygulama

4.isyeri hekimliği
Mesaj Gönder
1
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?